Usługi korespondencyjne

Wirtualne biuro to nie tylko przestrzeń do pracy. To coś znacznie więcej! To specjalne usługi biurowe i biznesowe, tworzące wraz z biurem wirtualnym kompleksowe miejsce do prowadzenia działalności gospodarczej.  

Dodatkowymi atutami wirtualnych biur jest możliwość korzystania z dodatkowych usług biurowych. Należą do nich usługi korespondencyjne, udostępnianie sal konferencyjnych czy prowadzenie księgowości. Do najczęściej wybieranych pośród tych usług należą usługi konferencyjne. W ramach korzystania z nich można odbierać pocztę w wirtualnym biurze i dostawać informacje o jej przyjściu, telefoniczne, przez SMS czy mailowo. Jeżeli klient wirtualnego biura wysunie swoje życzenie, będzie mógł otrzymywać informacje o zawartości korespondencji oraz jej skany na pocztę elektroniczną.

Wirtualne biura zapewniają najlepszą jakość obsługi biurowej i pełny profesjonalizm w obieraniu i przekazywaniu korespondencji. Zapraszamy do przekonania się o najwyższej jakości usługach biurowych! Skorzystaj z wirtualnego biura już dziś.